NASI

SPECJALIŚCI

Aneta Luba

aNETA

luba

(mgr pielęgniarstwa, dypl. kosmetolog, specjalizacja studiów podyplomowych trychologia)

Absolwentka pięcioletnich studiów na wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskała tytuł mgr pielęgniarstwa. Absolwentka studiów I stopnia na kierunku kosmetologia oraz studiów podyplomowych  z zakresu trychologii kosmetologicznej. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów w zakresie podologii, kosmetologii, medycyny estetycznej oraz trychologii. Stale uzupełnia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje, biorąc udział w bieżących kongresach i szkoleniach. Pracuje w zawodzie od 2009r. Dwukrotnie wyróżniona na gali pielęgniarskiej w 2015r. i 2018r. Cechuje ją duże poczucie estetyki oraz empatyczne podejście do pacjenta/ klienta.

anna

kapelańska

(mgr kosmetologii, spec. trycholog, studentka III roku pielęgniarstwa)

Absolwentka wydziału farmaceutycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu z tytułem magistra kosmetologii. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Trychologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Prelegentka na pierwszej ogólnopolskiej konferencji kosmetologicznej w Lublinie.  Posiada wieloletnie doświadczanie na stanowisku Kosmetologa i Trychologa, gdzie zdobyła ogromną wiedzę praktyczną. Stale podnosi kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Obecnie studentka kierunku pielęgniarstwo w Collegium Masovience w Żyrardowie.

Anna Kapelańska
Weronika-Solarz-Lewińśka

WERONIKA

Solarz-Lewińska

(Kosmetolog, wizażysta; szkoleniowiec)

Absolwentka studiów kosmetologicznych. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging, ukończyła w tym zakresie wiele specjalistycznych kursów i szkoleń. Zajmuje się również wizażem, stylizacją brwi i rzęs oraz nitkowaniem. Jest certyfikowanym szkoleniowcem firmy Lykon. Główne cechy to duże poczucie estetyki oraz wyjątkowa precyzja, co przekłada się na idealnie dobrane i wykonane zabiegi u naszych klientów. Prywatnie miłośniczka psów i tatuaży.

LUDMIŁA

KOŁODZIEJCZYK

Lekarz specjalista w zakresie chirurgii dziecięcej i urazowo- ortopedycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w szpitalach i poradniach chirurgicznych. Ogromna wiedza, chirurgiczna precyzja, empatyczne podejście do Pacjenta przekładają się na najlepsze wyniki terapeutyczne. Uwielbia swój zawód, do Pacjentów podchodzi z wielką życzliwością. Konsultacje prowadzi zarówno dla najmłodszych dzieci, już od pierwszych tygodni życia, jak również dorosłych w zakresie chirurgii urazowo- ortopedycznej, wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne i estetyczne.